Pracownicy

Prof. dr hab. Wacław Cockiewicz

Profesor nadzwyczajny

e-mail: waclaw.cockiewicz@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

 

dr hab. Robert Dębski, prof. UJ

Profesor nadzwyczajny UJ

Urlop
 

e-mail: robert.debski@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

dr hab. Piotr Horbatowski

Adiunkt z habilitacją

Zastępca Dyrektora CJKPŚ ds. kształcenia obcokrajowców

e-mail: piotr.horbatowski@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

dr hab. Iwona Janowska, prof. UJ

Profesor nadzwyczajny UJ

Kierownik Katedry Języka Polskiego jako Obcego
Zastępca Dyrektora CJKPŚ ds. naukowo-dydaktycznych

e-mail: iwona.janowska@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

 

dr hab.  Ewa Lipińska, prof. UJ 

Profesor nadzwyczajny UJ

e-mail: ewa.lipinska@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

 

dr hab. Waldemar Martyniuk, prof. UJ

Profesor nadzwyczajny UJ

Dyrektor Centrum Języka i Kultury Polskiej w Świecie UJ
 

e-mail: waldemar.1.martyniuk@uj.edu.pl

więcej

 

 

 


dr hab. Anna Seretny, prof. UJ

Profesor nadzwyczajny UJ

Urlop

e-mail: anna.barbara.seretny@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

dr hab. Wiesław Tomasz Stefańczyk, prof. UJ

Profesor nadzwyczajny UJ

Kierownik kierunku Logopedia

e-mail: wieslaw.stefanczyk@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

 

 

dr Małgorzata Banach

Asystent z doktoratem

e-mail: malgorzata.banach@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

 

 

dr Dominika Bucko

Asystent z doktoratem

e-mail: dominika.bucko@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

 

dr Tamara Czerkies

Adiunkt

e-mail: tamara.czerkies@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

 

dr Dominika Izdebska-Długosz

Asystent

e-mail: dominika.izdebska-dlugosz@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

 

dr Magdalena Knapek

Asystent z doktoratem

e-mail: magdalena.knapek@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

 

dr Rafał Młyński

Asystent z doktoratem

e-mail: rafal.mlynski@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

dr Adriana Prizel-Kania

Adiunkt

e-mail: adriana.prizel-kania@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

 

dr Agnieszka Rabiej

Adiunkt

Kierownik studiów podyplomowych  Nauczanie języka polskiego jako obcego

e-mail: a.rabiej@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

dr Beata Terka

Asystent z doktoratem

e-mail: beata_terka@wp.pl

więcej

 

 

 

 

dr Paulina Wójcik-Topór

Asystent z doktoratem

Urlop

e-mail: paula1.wojcik@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

mgr Mariola Fiema

Asystent

e-mail: mariola.fiema@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

 

mgr Joanna Machowska

Starszy Wykładowca

Kierownik kierunku Studia polskie - język, kultura, społeczeństwo

e-mail: joanna.machowska@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

mgr Magdalena Szelc-Mays

Starszy Wykładowca

e-mail: magdalena.szelc-mays@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

 

mgr Marzena Wawrzeń

Asystent

Urlop

e-mail: marzenka.baran@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

 

Emerytowani Pracownicy Katedry

 

Prof. dr hab. Władysław Miodunka

Profesor zwyczajny,
założyciel Katedry Języka Polskiego jako Obcego

e-mail: w.miodunka@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

mgr Stanisław Mędak

Starszy Wykładowca

e-mail: smedak@wp.pl

więcej

 

 

 

 

mgr Danuta Pukas-Palimąka

Starszy Wykładowca

e-mail: anuta.pukas-palimaka@uj.edu.pl

więcej

 

 

 

mgr Maria Chłopicka-Wielgos

mgr Kinga Kozak

dr Józef Pyzik

mgr Andrzej Spyt